KONST / Litografier / Färglitografi 13272145
nr 1327 2145
Lage Lindell
(1920-1980), Sverige
Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 9/150. Motivet: 30x53 cm
Lage Lindell, född 1920 i Stockholm, död där 1980, svensk målare,
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 maj 2020
kl 18:24:23
18/5 18:04:39
Lage Lindell
Läs mer om Lage Lindell
Lage Lindell
Läs mer om Lage Lindell
nr 1327 2145
Lage Lindell
(1920-1980), Sverige
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 500 kr |
måndag 18 maj 2020 |
| 18/5 18:04:39 | 1 | Vinnande bud |
Lage Lindell